Select Page

Nutikas tööstuspark oma päikesejaamaga

 

Ladu / Tootmine / kontor

Tööstuspark 10 ha. / Päikesepark 5,6 ha.

Tööstuspargi kinnistud on müügiks. Me võime ehitada ja müüa klientidele terve hoone, aga samuti on võimalik osta stock-office’i või loft-office’i tüüpi lahendust. Boksi suurused jäävad vahemikku 200–7000 m2 ning sinna võib paigutada vastavalt kliendi vajadustele nii lao, tootmise ja kontori. Bokse müüme nii valge karbina kui ka võtmed-kätte-lahendusena.

Kampaania! Nii ostjale kui ka pikaajalisele üürnikule kingime kohe pärast lepingu sõlmimist võimaluse kasutada 5000 euro väärtuses turundus- ja trüki­teenuseid, mille alla kuuluvad näiteks logo kujundamine, brändi, kodulehe või e-poe arendus, SEO, uute müügikanalite loomine, sotsiaalmeedia turundus, trükiteenused, valgusreklaam vms.

Miks peaksid ettevõted just meie juures oma uut kodu leidma?

Hoolime keskkonnast

Vähendame enda mõju keskkonnale. 

Kinnisvara väärtus

Parendame hoonete energiaklassi ning suurendme selle väärtust kinnisvaraturul.

Soodne Asukoht

Asume Tallinna piiril ja kogu infrastruktuuri lähedal. (Rail Baltic, Tallinna Ringtee, Peterburi mnt., Nehatu logistikapark, Muuga Sadam, Vana-Narva mnt.) 

Ressurside kasutamise optimeerimine

Jagamismajandus (inglise keeles sharing economy) on tänapäeval võimas trend mida jälgime. Tänu üldkasutatavatele pindadele ja nutika veebirakendusele saavad ettevõtted omavahel paremini koostööd teha, jagada infot ning rohkemat saavutada.

HOIAME KOOS KULUSID KOKKU

Päikesest energia tootmine ning ettevõtte töö toimub just päevasel ajal, kui börsihind on kõrgem. Elektrihindade kasvades muutuvad päikesepaneelid aina tasuvamaks. Ressurside kasutamise optimeerimine aitab samuti igapäevaseid kulusid kokku hoida. Panustame ettevõtjate äriprotsesside lihtsustamisele ja automatiseerimisele.

Kaasaegsed lahendused

Lao ja tootmispinnad

Stock-Office, Loft-Office ning kaasaegsete lao ja tootmispindade suurused on alates 200 m2 kuni 7000 m2. Kokku üle 23 000 m2. 

 

Coworking

Coworking ehk töötamine ühisel pinnal on aina arenevad trend, mis aitab ettevõtetel säästa oluliselt nii rendilt kui ka seadmetelt. 

Turundusteenused

Brändi, kodulehe või e-poe arendus, SEO, uute müügikanalite loomine, sotsiaalmeedia turundus, trükiteenused, valgusreklaam vms.

Trükiteenused veebis

Visiitkaardid, Pakendid, Sildid, Kleebised, Magnetid, Blanketid, Ümbrikud, Esitlustarvikud, POS, Bännerid, Ärikingitused, Laiformaat trükk ja palju muud. 

Online Kontor

Kogu kontor arvutis, mobiilis ja veebis. Kodukontori ideaalne lahendus

 

Päikesepark

Lisaks maapealsele 2,5 MW päikesepargile kasutame maksimaalselt ära ka kogu hoonestusala. Lisame päikesepaneelid hoonete katustele ja fassaadidele ca. 1,2 MW mahus. 

Miks on Eestis hea päikeseenergiat toota?

Eestis on jahe
Päikesepaneelide tootlikkus sõltub olulisel määral selle takistusest. Kõige suurem takistuse mõjutaja on temperatuur – mida jahedam õhk, seda väiksem takistus ning kõrgem pinge. Päikesepaneelide niminäitajad arvestatakse temperatuuril 25ºC, seega on Eestis paneelide tootlikkus enamjaolt kõrgem kui Kesk- ja Lõuna-Euroopas.
Eestis sajab küllaltki palju
Üks päikesepaneelide vaenlastest on tolm, mis tahes-tahtmata õhus ringleb ning langeb paneelidele. Eestis on tolmuga seotud probleemid väikesed, kuna sademeid on igal aastaajal piisavalt. Lisaks toimub talviti paneelide suurpuhastus lume abil.
Eestis on suviti päevad pikemad
Näiteks on Tallinnas kõige pikem päev aastas (21.juuni) üle pooleteise tunni pikem kui Berliinis. See tähendab, et päikesepaneelid toodavad kauem.

Päikesepaneelidest toodetud elekter on kõige puhtam ning kõige väiksema ökoloogilise jalajäljega elektritootmise viis

Hoolime keskkonnast

ECOPARK põhitegevuseks on jagamismajanduse, öko- ja nutikatööstuse kontseptsiooni arendamine ning ekspordi mahu kasvatamine erinevate müügikanalite abil. Samas panustame äriprotsesside lihtsustamisele, automatiseerimisele ning süstematiseerimisele. 

Me võime ehitada ja müüa klientidele terve hoone, aga samuti on võimalik osta stock-office’i või loft-office’i tüüpi lahendust. Boksi suurused jäävad vahemikku 200–7000 m2 ning sinna võib paigutada vastavalt kliendi vajadustele nii lao, tootmise ja kontori. Bokse müüme nii valge karbina kui ka võtmed-kätte-lahendusena.

Nii ostjale kui ka pikaajalisele üürnikule kingime kohe pärast lepingu sõlmimist võimaluse kasutada 5000 euro väärtuses turundus- ja trüki­teenuseid, mille alla kuuluvad näiteks logo kujundamine, brändi, kodulehe või e-poe arendus, SEO, uute müügikanalite loomine, sotsiaalmeedia turundus, trükiteenused, valgusreklaam vms.

Ettepanekud ja pakkumised

etEstonian
en_USEnglish etEstonian